Jump to content

Подання

From Wikimania 2014 • London, United Kingdom
This page is a translated version of the page Submissions and the translation is 100% complete.


Вікіманія 2014 у Лондоні буде десятою у серії щорічних міжнародних конференцій, які надають унікальну можливість для спільноти Вікімедіа та наших проектів зібратись разом, поділитись їх загальними цілями та розробити кращі способи працювати разом на міжнародному рівні.

Якщо Ви член спільноти одного з проектів Вікімедіа (таких як Вікіпедія, Вікіпідручник, Вікідані, Вікіджерела, Вікіновини, Вікісховище, Вікісловник, МедіаВікі чи інших) або товариський створювач чи споживач відкритого контенту, ми вітаємо ваші пропозиції до сесії на Вікіманії 2014.


Важливі дати

Крайній строк до подання пропозицій вже пройшов

  • Заклик до подання пропозицій починається: 1 січня 2014
  • Крайній строк до подання пропозицій: 31 березня 2014
  • Сповіщення про прийняття: 30 квітня 2014

Загальні відомості

Десяту щорічну Вікіманію буде проведено 6-10 серпня 2014 у Лондоні, головна програма розпочинається 8-го.

Структура програми Вікіманії 2014 розроблена так, щоб створити численні можливості для учасників конференції активно долучатися до предметів обговорення, навколишнього і, що найважливіше, спілкування один з одним. Лондон відіграватиме важливу роль для Вікіманії 2014 як локація, що поєднує інтереси в управлінні, культурі, медіа та науці із загальними цілями серії конференцій Вікіманія.

Відповідно до цих цілей і тем, програма включатиме традиційні пропозиції конференції як-то презентації доповідей, практичні заняття, комітети і стендові сесії; буде простір і перерви, щоб учасники могли зібратися; і буде новинка у вигляді неконференційного способу учасникам складати свій власний графік та свою участь навколо спільних інтересів. Подання будуть розглядатися і обиратися заздалегідь програмним комітетом. Учасників запрошуємо представляти їх у вільному секторі конференції, незалежно від того, чи подані презентації було прийнято.

Напрямки

На Вікіманії 2014 буде кілька напрямків презентацій, щоб організувати подання і дати аудиторії можливість насолоджуватись на Вікіманії різними речами паралельно. Хоча вони ще можуть розвинутися, на сьогодні вони такі:

Вікікультура і спільнота

Багато чого відбувається поза усіма статтями; існує велетенська, постійно змінювана множина людей, яка певним чином самоорганізована для створення чогось надзвичайного. Як це сталося? Як це працює? Як очолюється? Чи можемо ми це покращити?

деталі, категорія

Технології, інтерфейс та інфраструктура

Вікімедіа — це не просто відкритий вміст, але також відкритий код, і сталося багато визначних змін, і вони далі ставатимуться.

Вам може сподобатися ідея відвідати Хакатан, і подати свій виступ туди, якщо вам цікава переважно технічна публіка.

деталі, категорія

Закон і вільна культура

Перетворення світового контенту на вільний! Що це означає? Чому це важливо? Які проекти та люди працють над цим? Ви зробили щось чудове з деяким вільним контентом?

деталі, категорія

GLAM-аутріч

Ви працюєте з GLAM щоб вивільнити якийсь контент або отримати доступ до їх кваліфікації?

деталі, категорія

Освітній аутріч

Як Вікіпедію можна використовувати в освіті? Чи можуть учні і студенти бути цінними членами спільноти?

деталі, категорія

Відкрита освіченість

З розвитком рухів відкритого доступу і відкритої науки, як найкраще науковому співтовариству взаємодіяти з Вікімедіа?

деталі, категорія

Відкриті дані

Відкриті дані — в управлінні, науковій спільноті і будь-де — це всерйоз і надовго. У руху Вікімедіа зараз є Вікідані. Як розвивається проект? Що з ним можна зробити? Як він має взаємодіяти з іншими проектами відкритих даних?

деталі, категорія

Тривалість презентацій

Щороку ми отримуємо велике число пропозицій до програми. Щоб умістити якомога більше чудових презентацій, ми наполегливо рекомендуємо Вам обмежити тривалість Вашої пропонованої сесії до максимум 30 хвилин, включаючи час на запитання. Ви можете запитати додатковий час, який може бути надано, якщо Ваша пропозиція особливо обширна. Програмний комітет може запропонувати коротший слот, ніж Ви пропонуєте, якщо графік буде дуже тісний щодо часу.

Подання

Подаючи пропозицію, Ви повинні погодитись із тим, що:

  • витяги з Вашої пропозиції та будь-які слайди асоційовані за нею будуть випущені за умовами Creative Commons Attribution Share-Alike Licence 3.0 та
  • за умови прийняття, сесію буде трансльовано та/або записано і вона буде доступною в аудіо- та/або візуальній формі за умовами вказаної вище ліцензії.

Якщо Ви маєте заперечення до цих вимог (наприклад, якщо Ви б не хотіли бути зазнятим), будь ласка, обговоріть це з членом програмного комітету до подання пропозиції.

Вашу пропозицію буде обговорено та оцінено публічно програмним комітетом, і Вас буде повідомлено про рішення комітету за допомогою контактної інформації, яку Вами надано. Якщо Ваше подання не було додано до попереднього графіку, будь ласка, не знеохочуйтесь: Вікіманія 2014 матиме час поза графіком для того, щоб учасники та відвідувачі змогли взяти участь у неофіційних, само-організованих обговореннях та робочих групах. Ви матимете багато можливостей донести свої теми на місці, так само як і спілкуватись і обмінюватись ідеями попутно. Для списку подань, що вже наразі зроблені, див. подання на Вікіманію 2014.